warning

این انجمن دارای مطالبی در مورد دخانیات و ادوات وابسته به آن می باشد
طبق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران بازدید کنندگان باید بالای 18 سال باشند

warning

اولین بررسی قهوه ایران

فروش دانه قهوه و قهوه جوش

مشاهده سایت

ژورنال سیگار برگ

معرفی انواع سیگار برگ ایرانی و خارجی

مشاهده سایت

وب سایت آموزشی پاسارگاد تاباک

تخصصی ترین مقالات آموزشی

مشاهده سایت

فروش پیپ

معرفی انواع توتون ایرانی و خارجی

مشاهده سایت

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیپ فلزی چرا ؟
Rolleyes 
جنس فلزی پیپ:
فلزی (Metal)
شامل انواع پیپ های فالکون (Falcon) بدنه آلومینیومی، کریستن (Kirsten)، یِلو بول (Yello Bole)، دکتر گاربو (وایکینگ) ((Dr.Grabow (Viking) و غیره...
پیپ های فلزی اغلب معروف هستند به اینکه رطوبت و شیره حاصل از سوختن توتون رو در قسمت فلزی زیر آتشگاه به دام می اندازند، و دود رو قبل از اینکه به دهان برسد خنک میکنند. برخی از طرف داران این پیپ ها میگویند پیپ های فلزی سوزش زبان (Tongue Bite) رو کاهش میدهند و باعث میشوند پیپ کشیدن لذت بخش تر شود.
کریستن و فالکون هنوز این گونه پیپ ها رو تولید و عرضه میکنند. مراقب باشید: پیپ های فلزی بسیار زیادی، از سبک ها و مارک های مختلف وجود دارند، و جمع آوری آنها می تواند بسیار اعتیاد آور باشد!
http://www.pasargadtabac.com/pip/585-pipe-metal-what

تجربه شما از پیپ فلزی چیست ؟

سلام جهان!:

- منتخب
http://www.pasargadtabac.com
            09352200077
پاسخ
یک خوبی پیپ فلزی فالکون داشتن بدنه فلزی و آتشگاه چوبی قابل تعویض هست که هم به ظاهر اون تنوع میده هم کمک میکنه که پیپ رو به دفعات در یک روز و پشت هم بتونین مصرف کنین. و اغلب با بیش از یک آتشگاه فروخته میشه (با ظاهر و بعضا حجم متفاوت)و اگر به هر دلیلی یک آتشگاه از بین رفت پیپ شما با آتشگاه یدکی قابل استفاده هست. تمیز کردنش بسیار راحت تر از پیپهای غیر فلزی هست.

سلام جهان!:

- منتخب
پاسخ
(2015/06/24، 11:12 AM)Behzad نوشته است: یک خوبی پیپ فلزی فالکون داشتن بدنه فلزی و آتشگاه چوبی قابل تعویض هست که هم به ظاهر اون تنوع میده هم کمک میکنه که پیپ رو به دفعات در یک روز و پشت هم بتونین مصرف کنین. و اغلب با بیش از یک آتشگاه فروخته میشه (با ظاهر و بعضا حجم متفاوت)و اگر به هر دلیلی یک آتشگاه از بین رفت پیپ شما با آتشگاه یدکی قابل استفاده هست. تمیز کردنش بسیار راحت تر از پیپهای غیر فلزی هست.

عالیه ممنون واقعا ارزشمنده تجربیات شما

سلام جهان!:

- منتخب
http://www.pasargadtabac.com
            09352200077
پاسخ
مدتی پیش به طور اتفاقی منزل یکی از آشنایان یک فالکون قدیمی رو زیارت کردم. اتفاقا عکسشو رو هم تو تلگرام (خدابیامرز) گذاشتم و استاد کامران عزیز هم اطلاعات خوبی راجع بهش داد.
تجربه من از پیپ فلزی چندان جالب نبود که یه جورایی طعم فلز رو بیشتر از طعم توتون حس می کردم. البته دو تا علت می تونه داشته باشه. یکی اینکه مدتهای زیادی از اون پیپ استفاده نشده بود و دوم اینکه به پیپ چوبی عادت دارم.
اما در کل با اینکه مصرف روزانه م زیاده و حتی گاهی 8 تا 10 بار اسموک دارم هنورم پیپ های چوبی رو ترجیح میدم.
طعم طبیعت رو با چوب بهتر میشه حس کرد.

سلام جهان!:

- منتخب
پاسخ
و بازهم صحبت همیشگی بنده که : عالم پیپ دنیایی است بر پایه حس و سلیقه و علاقه...!

سلام جهان!:

- منتخب
Kamran
پاسخ
به طور کلی میشه گفت پیپ خاصی محسوب میشه که در نوع خودش نوآورانه عمل میکنه!به طور خلاصه میشه گفت تنوع بی نظیری داره مخصوصا اتشگاهای کالاباش باشه که دیگه حرف نداره-اسموک خنکی داره البته جدیدا استم های بلندتر از اندازه نورمالش به رنگ قهوه ای ارائه کرده که حس میکنم اسموک خنک تری باید داشته باشه -سری لیمیتید ادیتیشن(Shillelagh) هم که دیدنش خالی از لطف نیست با توتون های ساده- انگلیش راحتر کنار میاد-راحت تر هم تمیز میشه یک نکته هم که تجربه شخصی من هستش پیپ فالکون تو اقلیم و اب و هوای سرد بهتر نتیجه میده تو اسموک هایی که تو فضای باز هست هم مناسبه- البته مثل گفته استاد پیپ های فلزی دنیای بزرگی داره برید توش دیگه جیباتون خالی میشه!!
در مورد پیپهای رادیاتوری H. Wiebe هم من تجربه ای نداشتم ولی تعریفش رو شنیدم مثل اینکه به جای فیلتر تهش اب میریزن!!

سلام جهان!:

- منتخب
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

© 2010– 2024
® PasargadTabac
All Rights Reserved
كليه حقوق مادی و معنوی اين تارنما متعلق به پاسارگاد تاباک می باشد
کلیه مطالب این تارنما طبق قانون کپی رایت به ثبت می رسند، لذا استفاده از این مطالب بدون ذکر منبع ممنوع است
طراحی و پشتیبانی :  پشتیبان وب