warning

این انجمن دارای مطالبی در مورد دخانیات و ادوات وابسته به آن می باشد
طبق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران بازدید کنندگان باید بالای 18 سال باشند

warning

اولین بررسی قهوه ایران

فروش دانه قهوه و قهوه جوش

مشاهده سایت

ژورنال سیگار برگ

معرفی انواع سیگار برگ ایرانی و خارجی

مشاهده سایت

وب سایت آموزشی پاسارگاد تاباک

تخصصی ترین مقالات آموزشی

مشاهده سایت

فروش پیپ

معرفی انواع توتون ایرانی و خارجی

مشاهده سایت

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
توتون های ساده
سلام میخواستم از افراد با تجربه بپرسم که توتون های ساده چه طعم و مزه ای کلا برای اسموکر ایجاد میکنند؟
همون مزه ی سیگاره؟
فضای اطراف چه بوی میگیره ؟
یکی از دلایلی که پیپ و انتخاب کردم بوی خوب اونه ..حالا میخوام ساده رو هم امتحان کن میترسم اتاقم بوی سیگار بگیره! Dodgy

سلام جهان!:

- منتخب
پاسخ
سلام دوست عزیز
من خودم در حال حاضر توتون نایت کپ دانهیل و توتون لاتیکا سوری میکس خود آقای رحیمی رو استفاده میکنم ، اصلا نگران اینکه بوی سیگارت از اسموک این توتون داشته باشی نباش ، چون به هیچ وجه بوی سیگارت نمیده ، خیلی از دوستانی که کنار من در حال اسموک این توتون ها بودند بویی شبیه به بوی آتش روشن کردن در جنگل یا بوی دود در هوای صبح روستایی و جنگلی رو حس می کردند ، در مورد مزه هم خود من به شخصه اول اسموک یک تلخی رو حس میکنم که خیلی نرم به سمت مزه شیرینی خفیف میره و نهایتا دوباره تلخ میشه ، البته راجع به مزه به نظر من بستگی به شرایط فیزیکی و روحی و حتی مواد غذایی و آشامیدنی که به تازگی مصرف کردیم داره ، اما نهایتا من بعد از مدت ها اسموک توتون های آروماتیک و طعم دار با توصیه استاد رحیمی توتون لاتاکیا رو امتحان کردم و واقعا حس لذت بخشی داره ، باز هم در نهایت با خود استاد رحیمی و سایر دوستان در خود مجموعه فروش پاسارگاد مستقیم مشورت کنی بهتر هست
در ضمن اطلاعات خوبی در رابطه با توتون های ساده توی فروم و کانال هست که استاد کامران و سایر دوستان برای معرفی توتون ها زحمت کشیدن و به اشتراک گذاشتند

سلام جهان!:

- منتخب
Philosopher
پاسخ
(2018/04/21، 09:43 AM)salarsamadian نوشته است: سلام دوست عزیز
من خودم در حال حاضر توتون نایت کپ دانهیل و توتون لاتیکا سوری میکس خود آقای رحیمی رو استفاده میکنم ، اصلا نگران اینکه بوی سیگارت از اسموک این توتون داشته باشی نباش ، چون به هیچ وجه بوی سیگارت نمیده ، خیلی از دوستانی که کنار من در حال اسموک این توتون ها بودند بویی شبیه به بوی آتش روشن کردن در جنگل یا بوی دود در هوای صبح روستایی و جنگلی رو حس می کردند ، در مورد مزه هم خود من به شخصه اول اسموک یک تلخی رو حس میکنم که خیلی نرم به سمت مزه شیرینی خفیف میره و نهایتا دوباره تلخ میشه ، البته راجع به مزه به نظر من بستگی به شرایط فیزیکی و روحی و حتی مواد غذایی و آشامیدنی که به تازگی مصرف کردیم داره ، اما نهایتا من بعد از مدت ها اسموک توتون های آروماتیک و طعم دار با توصیه استاد رحیمی توتون لاتاکیا رو امتحان کردم و واقعا حس لذت بخشی داره ، باز هم در نهایت با خود استاد رحیمی و سایر دوستان در خود مجموعه فروش پاسارگاد مستقیم مشورت کنی بهتر هست
در ضمن اطلاعات خوبی در رابطه با توتون های ساده توی فروم و کانال هست که استاد کامران و سایر دوستان برای معرفی توتون ها زحمت کشیدن و به اشتراک گذاشتند
تشکر از شما بخاطر پاسختون .

سلام جهان!:

- منتخب
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

© 2010– 2024
® PasargadTabac
All Rights Reserved
كليه حقوق مادی و معنوی اين تارنما متعلق به پاسارگاد تاباک می باشد
کلیه مطالب این تارنما طبق قانون کپی رایت به ثبت می رسند، لذا استفاده از این مطالب بدون ذکر منبع ممنوع است
طراحی و پشتیبانی :  پشتیبان وب