warning

این انجمن دارای مطالبی در مورد دخانیات و ادوات وابسته به آن می باشد
طبق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران بازدید کنندگان باید بالای 18 سال باشند

warning

اولین بررسی قهوه ایران

فروش دانه قهوه و قهوه جوش

مشاهده سایت

ژورنال سیگار برگ

معرفی انواع سیگار برگ ایرانی و خارجی

مشاهده سایت

وب سایت آموزشی پاسارگاد تاباک

تخصصی ترین مقالات آموزشی

مشاهده سایت

فروش پیپ

معرفی انواع توتون ایرانی و خارجی

مشاهده سایت

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیپ ایرانی : ارزشمند
من سه عدد پیپ ایرانی از مجموعه پاسارگاد تاباک تهیه کردم و در واقع میتونم بگم ارزش این پیپ ها
خیلی از مبلغی که براشون میدیم بیشتره
دلیل ؟
اولا این پیپ ها هر کدوم تک و منحصر به فرد هستن و نتیجه یک خط تولید یا کار سریالی نیستن پس
برای هر کدوم زحمت کشیده شده و روشون کار شده
دوم برایر با ارزشی که این پیپ ها ازش ساخته شدن بسیار با کیفیت تر از خیلی از پیپ های با قیمت های
مشابه و یا حتی دو تا سه برابر قیمته
سوم در عمل وقتی از این پیپ ها استفاده میشه اسموک بی نقص رو میشه ازشون نتیجه گرفت
چهارم اگر دقت کنید مثلا وقتی به سایتی سر میزنیم که تعداد زیادی پیپ عرضه میکنه میبینیم کنار برخی
از گرون ترین پیپ ها نوشته کار دست یا دست ساز یاmaking hand . خوب من سوالم اینه این پیپ های ایرانی
چه فرقی با اون پیپ های گرون قیمت دارن ؟ فرض کنیم برایر یکسان . این پیپ ها هم کار دست هستن و واجد
ارزش های هنری
پنجم ما باید تولیدات داخلی رو حمایت کنیم و باعث بشیم پیپ ایرانی یک بازار خوب تو منطقه و جهان پیدا کنه
یک پیپ ترک مثلا برند شاهین که معروفیت نسبی داره واقعا از پیپ های ارزشمند ایرانی ما سر تره ؟ چرا ما هر کدوم
به اندازه خودمون کمک نکنیم که همونطور که اون پیپ ها اینجا عرضه میشه پیپ های ایرانی هم به طور گسترده اونجا
شناخته بشه و عرضه بشه
این کار میتونه انجام بشه با حمایت ما خرید های ما و کمک به اساتید در اینکه این مسیر رو با قدرت ادامه بدن
در آخر باز هم تاکید میکنم ارزش پیپ های ایرانی بیشتر از مبلغیه که میپردازیم و باید از اساتیدی که این امکان رو برامون
فراهم کردن تشکر کنیم و البته اگر سه چهار عدد پیپ خارجی داریم حتما پیپ ایرانی هم داشته باشیم

سلام جهان!:

- منتخب
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

© 2010– 2024
® PasargadTabac
All Rights Reserved
كليه حقوق مادی و معنوی اين تارنما متعلق به پاسارگاد تاباک می باشد
کلیه مطالب این تارنما طبق قانون کپی رایت به ثبت می رسند، لذا استفاده از این مطالب بدون ذکر منبع ممنوع است
طراحی و پشتیبانی :  پشتیبان وب