warning

این انجمن دارای مطالبی در مورد دخانیات و ادوات وابسته به آن می باشد
طبق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران بازدید کنندگان باید بالای 18 سال باشند

warning

اولین بررسی قهوه ایران

فروش دانه قهوه و قهوه جوش

مشاهده سایت

ژورنال سیگار برگ

معرفی انواع سیگار برگ ایرانی و خارجی

مشاهده سایت

وب سایت آموزشی پاسارگاد تاباک

تخصصی ترین مقالات آموزشی

مشاهده سایت

فروش پیپ

معرفی انواع توتون ایرانی و خارجی

مشاهده سایت

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا پیپ می کشم؟
Heart جالب بود از خوندنش لذت بردم مرسی

سلام جهان!:

- منتخب
پاسخ
پیپ کشیدن یک تفریح سطح پایین و ساده نیست.
مطمعناً در گوشه و کنار خودمون افرادی رو میبینیم که همیشه توی دستشون یک نخ سیگار هست یا صحنه تلخی که وقتی میخواهیم توی پارک قدم بزنیم هر طرف رو که نگاه کنیم فردی داره با انبر دغال روی قلیونش رو جابجا میکنه.

اما چرا اینقدر کم پیش میاد که یه مرد با شخصیت که توی دست هاش پیپ باشه رو ببینیم؟!

پیپ کشیدن رو هر کسی درک نمیکند!

دنیای پیپ دنیایی است پر از شکیبایی و صبر ، پر از تأمل و تفکر ، پر از زیبایی و ظرافت و پر از ...

چرا پیپ میکشیم؟

چون آن را درک میکنیم؟

سلام جهان!:

- منتخب
پاسخ
از دوران نوجوانی،علاقه ویژه ای به سریالهای معمایی -پلیسی داشتم،سریالهایی مثل شرلوک هولمز، پوارو،خانم مارپل،ناوارو،به طوریکه علاوه بر تماشای زنده سریال،تکرار آنها رو هم می‌دیدم.علاقم به پیپ زمانی شروع شد که سریال شرلوک هولمز با بازی((جرمی برت))رو نگاه میکردم,زمانیکه پیپ((چرچ واردن ))رو در دست می گرفت، نحوه گرفتن کبریت روی توتون،اسموکهای زیبا یا گذاشتن استم بر روی پیشانیش زمانیکه به موضوعی فکر میکرد، همه و همه تمایل من رو به پیپ بیشتر میکرد تا اینکه در سال هشتادوپنج اولین پیپ خودم رو که یک پیپ چرچ واردن(اون موقع به قول خودم دسته بلند? )رو تهیه کردم و شروع به پیپ کشیدن کردم،با قرار دادن خودم بجای شخصیت هولمز با همون استایل،تا تقریبا سه سال پیش که با انجمن پیپ آشنا شدم و تصمیم گرفتم که دنیای توتون و پیپ رو بصورت اصولی ادامه بدم چون اسموک پیپ آرامش خاصی بهم میده،از لحظه باز کردن درب توتون و عطری که به مشامم میرسه تا وقتی که پیپ رو در دهان میزارم و اون رو روشن میکنم،از جناب رحیمی و همکارانشان سپاسگزارم بابت ایجاد همچین فضایی برای علاقه مندان به پیپ.

سلام جهان!:

- منتخب
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

© 2010– 2024
® PasargadTabac
All Rights Reserved
كليه حقوق مادی و معنوی اين تارنما متعلق به پاسارگاد تاباک می باشد
کلیه مطالب این تارنما طبق قانون کپی رایت به ثبت می رسند، لذا استفاده از این مطالب بدون ذکر منبع ممنوع است
طراحی و پشتیبانی :  پشتیبان وب